KB RACHUNKOWOŚĆ
USŁUGI PARTNERSKIE

Usługi prawnicze

Chcąc zapewnić naszym klientom jak najlepszą i kompleksową obsługę wybieramy Partnerów biznesowych w taki sposób, aby dawali rękojmię usług na najwyższym poziomie. Z tego względu, w zakresie obsługi prawnej, współpracujemy z najlepszą Kancelarią w Gliwicach (I miejsce w Plebiscycie Orły Prawa za 2019 i 2020 rok).

Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Zawisza to podmiot, z którym współdziałamy już od kilku lat i możemy go z czystym sumieniem polecać naszym Klientom. Działalność Kancelarii polega na świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizacjami Kancelarii są: Kompleksowa obsługa prawna firm, Prawo spółek handlowych, Prawo IT oraz nowoczesnych technologii, Postępowania sądowe, Prawo kontraktowe, Prawo własności intelektualnej, Ochrona danych osobowych, Rozwody, Podział majątku, Prawo spadkowe oraz Odszkodowania i Zadośćuczynienia.

Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Zawisza ma siedzibę pod adresem: ul. Plebiscytowa 1/112, 44-100 Gliwice, jednakże świadczy swoje usługi zarówno na terenie Śląska (Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Knurów, Katowice, etc.), jak i na obszarze całego kraju. Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z mecenasem Zawiszą pod nr 661 859 967 lub drogą e-mailową: kontakt@adrianzawisza.pl

Adres strony internetowej Kancelarii to https://adrianzawisza.pl