Przygotowanie firmy do wejścia KSeF

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniający się świat cyfrowego biznesu z przyjemnością informujemy o udostępnieniu naszym klientom informator o Krajowym Systemie e-Fakur (KSeF) w formie e-booka. Publikacja ta została stworzona z myślą o wyjaśnieniu kluczowych aspektów wystawiania i odbierania faktur w 2024 roku, ze szczególnym uwzględnieniem wprowadzenia Krajowego Systemu E-faktur i jego wpływu na zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń.

Ponadto, nasz przewodnik zawiera praktyczne porady dotyczące adaptacji do nowego systemu, omawiając kroki, które należy podjąć, aby zapewnić płynność przejścia na e-fakturowanie. Zapraszamy do korzystania z tej wyjątkowej możliwości poszerzenia wiedzy i przygotowania się do zmian, które nadejdą już wkrótce.

Ponadto informujemy, że Ministerstwo Finansów przygotowało obszerną bazę pytań i odpowiedzi, która znajduję się pod adresem:
https://www.podatki.gov.pl/ksef/pytania-i-odpowiedzi-ksef/

Rozumiemy, że zmiany mogą wywoływać pytania i wątpliwości. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Prosimy o kontakt z naszym zespołem, jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji.